Niebezpiecznie na drogach powiatu niżańskiego.

Do czterech wypadków z udziałem środków transportu doszło w poniedziałek 7 sierpnia br. na terenie powiatu niżańskiego. Zdarzenia miały miejsca w Krzeszowie Dolnym, Krzywdach, Jeżowem (DK19) i Żuku Nowym. Dla dwóch z nich zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

 

W Krzeszowie Dolnym na łuku drogi gminnej doszło do zderzenia czołowego dwóch samochodów osobowych . Jeden z pojazdów znajdował się na środku drogi (kierowca oraz pasażer poza pojazdem), drugi pojazd z zakleszczoną osobą w środku znajdował się na poboczu drogi.  Po uwolnieniu, poszkodowana została przetransportowana do szpitala śmigłowcem LPR.

W Krzywdach samochód uderzył w słup telekomunikacyjny. W wyniku zdarzenia ranne zostały 4 osoby w tym dwoje dzieci.

Na drodze krajowej DK19 w okolicach Jeżowego zderzyły się cztery samochody osobowe, dwa pojazdy znajdowały się na środku drogi, dwa kolejne w rowie. W zdarzeniu trzy osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko (nieprzytomna). Osobę najbardziej poszkodowaną do szpitala transportuje śmigłowiec LPR.

W miejscowości Żuk Nowy w wyniku zderzenia dwóch pojazdów ranne zostały dwie osoby. Nieprzytomny kierowca oraz pasażerka jednego z pojazdów zostały przetransportowane do szpitala.

Apelujemy o rozwagę na drogach!!!